10 Paź

Czy długa sukienka będzie wyglądać tylko dobrze na wysokich dziewczynach? Bzdura. Jeżeli jesteś niska, a marzy Ci się sukienka maxi na studniówce, to śmiało możesz ją założyć. Poznaj najważniejsze zasady, dzięki którym będziesz wyglądała przepięknie w długiej sukience na studniówce.

Coraz więcej dziewczyn decyduje się na długie sukienki na studniówkę. Jeszcze do niedawna trzeba było wiele się natrudzić, żeby znaleźć ciekawy fason maxi sukienki w sklepach. Przeważnie długą kreację trzeba było szyć u krawcowej. Dziewczyny o wiele chętniej wybierały krótkie sukienki na studniówkę. Obecnie bez problemu w sklepach znajdziemy długie sukienki w różnych kolorach i fasonach.

Długie sukienki Chi Chi London – jaką wybrać?

Niewiele dziewczyn wie, że długie sukienki doskonale prezentują się na każdej sylwetce. Przy wyborze maxi trzeba jednak zwrócić uwagę na to, by dopasować fason do swojego wzrostu. Nawet najniższe dziewczyny mogą śmiało wybrać długie sukienki na bal. Jeżeli należysz do tego grona, zwróć uwagę na kilka szczegółów. Po pierwsze do długiej sukienki na studniówkę musisz mieć obowiązkowo buty na obcasie, które wydłużą Twoją sylwetkę i będziesz wyglądała na wyższą niż jesteś. Po drugie wybieraj najprostsze fasony. Najlepsze będą te, które opłyną Twoją figurę. Unikaj długich sukienek, które mają bogate zdobienia, aplikacje, falbany, ponieważ niepotrzebne przetną Twoją sylwetkę i Cię skrócą. Sukienka także powinna być jednokolorowa, dzięki czemu wysmukli i wydłuży Cię.

Poszukując długiej sukienki na studniówkę, zwróć uwagę czy dana marka nie ma specjalnej linii dla niskich dziewczyn. Marka Chi Chi London posiada kolekcję Petite. Sukienki w tej linii szyte są z myślą właśnie o niskich dziewczynach. Sukienki Chi Chi London Petite mają odpowiednią długość i fason, dzięki czemu sylwetka prezentuje się w nich doskonale.

Sukienki Chi Chi London ze zdobieniami

Wiele długich sukienek na studniówkę ma zdobienia. Jeżeli masz w planach założyć taką na swój bal, to wybierz tę, której koronka lub aplikacje są w tym samym kolorze co sukienka. Dzięki temu nie przetniesz swojej sylwetki na pół i się nie skrócisz. Dobrze także jak kreacja będzie miała dekolt w V, który optycznie Cię wydłuży.